باید یاد بگیرم سرم نترکد ! باید یاد بگیرم به انواع و اقسام نگرانی ها بگویم بروید گم شید من خوابم می آید، من کار دارم، من خسته ام، من حوصله ی هیچ کدامتان را ندارم اصلا به اندازه ی کافی بهتان فکر کردم بس است! باید بگویم برای هرکدامتان فقط یک ساعت اصلا دو ساعت شاید هم یک روز وقت دارم ولی بیشتر نمیتوانم، کشش ندارد این مغز پیر و خسته ام
باید یاد بگیرم این قدر نگران بقیه نباشم و نگران اینکه بقیه چه فکر میکنند
باید نگران به عشق نرسیدن فلانی نکنم و هی نگویم کاش فلان میکرد کاش بهمان میکرد کاش کار بهتری داشت تا فلانی بهش نه نگوید! باید نگران دندان درد فلانی نباشم و هی به او یادآوری نکنم که باید برود دندان پزشک یا بالاخره آزمایش قند داد یا نه یا نگران حقوق فلانی و هی توی سرم برایش حساب کتاب کنم که اخر بعد این همه سال کار کردن چرا هنوز نمیتواند خیالش راحت باشد و چرا دخل و خرجش نمیخواند و اگر برکت در مالش نبود چه ها میشد.
باید نگران همکار ی که ازش متنفرم هم نباشم ! که گفته اند قرار است بیرونش کنند و این کار اولش هست و ذوق دارد و صدمه میبیند اصلا به من چه مگر نه اینکه هر صبح که میبینمش حالم از این اتاق به هم میخورد چرا باید رفتنش به جای خوشحالی که قطعا دارد، باعث بشود من هی فکر کنم هی فکر کنم که طفلکی با این وضع و سرو وسامانش جایی کار پیدا نخواهد کرد، به من چه!
سرم  از این فکرها خسته اس بیشتر از بیست و نه سال فکر کرده ام فکرهای به درد نخور
مغزم را تباه کردم، نگرانی ها فلجم کرده، تباه شدم، به جایش میتوانستم به هزار و یک چیز دیگر فکر کنم به کتاب ها و داستان هایشان .نه .من جای تک تک شخصیت ها هم حرص میخورم
من عادت کردم به زیادی فکر کردن باید یاد بگیرم سرم نترکد کمتر فکر کنم کمتر نگران ادم ها باشم و با هر عطسه محاسبه نکنم ممکن است ویروس ام تا چند سانتیمتر جلوتر رفته باشد و نکند کسی سرما بخورد ! دکتر گفته است آنفولانزا نیست ولی نکند آنفولانزا باشد وآن بچه ی دو متر آن ور تر از من بگیرد! باید کمتر فکر کنم .آخ سرم درد میکند شب ها تا صبح سرم بیدار است و فکر میکند کاش خاموش میشد گاهی فقط یک ساعت تا نفس بکشم
کاش نفس بکشم 

نگران ,بگیرم ,فلانی ,نکنم ,نباشم ,ساعت ,باید نگران منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع فلزیاب های برتر جهان وبلاگ فروشگاه آرش باربری ترکیه |فروش سیستم تهویه مطبوع ثروت بی سرمایه تفریحی قالب 20 Allanrweyb2o tapak